Karrierlehetőségek a PS:PRovocative-nál

Mielőtt jelentkezel hozzánk, kérjük, hogy tájékozódj rólunk, és ismerd meg esettanulmányainkat. Így képet kaphatsz arról, milyen feladatok várnak rád.

A munkavégzés általános feltételeit a nyitott pozíciók leírása alatt, az oldal alján találod.

PR-gyakornok

Feladatok

Ezeken a feladatokon kell majd dolgoznod:

  • Anyagok előkészítése, internetes adatkeresés.
  • Szövegírás, fordítás (brosúrák, közlemények).
  • Adminisztráció, riportolás.
  • Rendezvények és sajtótájékoztatók szervezésének segítése.

Feltételek

Kérjük, akkor jelentkezz az állásra, ha megfelelsz az alábbi feltételeknek:

  • Jól beszélsz angolul, és nem okoz problémát számodra az angol sajtóközlemények fordítása sem.
  • Van már valamilyen munkatapasztalatod (pl. nyári munka). Előnyt jelent, ha van valamilyen tapasztalatod az írással kapcsolatban (például iskolai újság, blog).
  • Legalább heti 20 órát tudsz dolgozni (de előnyt jelent, ha többet).

Megjegyzés

Gyakornoki helyeinket elsősorban azoknak a főiskolai és egyetemi hallgatóknak tartjuk fenn, akik a kötelező szakmai gyakorlatukat szeretnék nálunk végezni, és ennek időtartama alatt napi 8 órás gyakornokságot tudnak vállalni. Emellett a hallgatók számára lehetőséget biztosítunk a kötelező szakmai gyakorlaton túli gyakornoki munkára is.

Nem fogadunk gyakornoki programunkba olyan jelentkezőket, akik felsőfokú tanulmányaikat már befejezték, és állást keresnek.

Kérjük, hogy a jelentkezésedet Petrányi-Széll Ritának címezd az info@psprovocative.com e-mail címre.

Jelentkezésedhez csatold angol és magyar nyelvű életrajzodat, valamint magyar nyelvű motivációs leveled.

Általános információk

Juttatások

Versenyképes fizetés megegyezés szerint.

Munkavégzés ideje

Reggel 9 és délután 5.30 között, ami rugalmasan igazítható a korán és a későn kelőkhöz is.

Munkavégzés helye

A Corvin negyed környékén, a Liliom utca 50. szám alatt lévő exkluzív, saját tulajdonunkban lévő irodánkban.

Hozzánk nagyon közeli helyek

Életképek